2010. december 13., hétfő
A legújabbakat készítem
Ezeket a gyertyákat szilikon formákba öntöm. Nagyon óvatosan kell kivenni a formákból, hogy ne sérüljenek.
2010. december 3., péntek
Készülnek a karácsonyfa gyertyák
Először a fehér viaszt kell végigfolyatni a formában, úgy, hogy mindenhol ellepje. Ha kihűlt, utána kell a zöld viaszt beleönteni, kicsit kihűlt állapotban, hogy csak néhol üssön át a fehér szín alatt.
Újabb bejegyzések
Régebbi bejegyzések
Főoldal
Feliratkozás:
Bejegyzések (Atom)